Понеділок, 20.08.2018, 09:31
Вітаю Вас, Гість
Головна » Архів матеріалів

21 листопада 2013 року в приміщенні будинку дитячої творчості відбулася нарада з головами та членами журі І етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України. На нараді були присутні 16 педагогів – методисти районного відділу освіти, молоді та спорту, вчителі загальноосвітніх навчальних закладів району. Захід провела Василевська Оксана Володимирівна, методист будинку дитячої творчості. відповідальний за роботу районної філії МАН.

На нараді обговорено Правила проведення І - ІІ етапів  Всеукраїнського конкурсу-захисту у 2013-14 н.р.,  розглядалася програма проведення І етапу, критерії  заочного оцінювання науково-дослідницьких робіт, оцінювання навчальних досягнень учасників з базових дисциплін та захисту науково-дослідницьких робіт, інші робочі питання, визначено проблеми при підготовці до проведення конкурсу- ... Читати далі »

Переглядів: 182 | Додав: Niida | Дата: 21.11.2013

1 листопада продовжила свою роботу «Творча майстерня» керівників гуртків. Майстер-клас по паперопластиці провела Барабанова Жанна Миколаївна, яка навчила колег виготовляти чудові соняхи із гофрованого паперу.

Засідання творчої майстерні допомагають педагогам розвивати свої здібності та застосовувати здобуті знання та вміння на заняттях гуртків. 

... Читати далі »

Переглядів: 212 | Додав: Niida | Дата: 04.11.2013

31 жовтня на базі будинку дитячої творчості пройшов семінар-практикум для керівників гуртків на тему «Самоосвіта педагога як цілісний неперервний процес». Метою семінару було вивчення основних методологічних положень  з питань самоосвітньої компетентності особистості, ознайомлення з етапами організації та ведення самоосвітньої діяльності, надання методичних рекомендацій та практичних порад керівникам гуртків. На семінарі були присутні 28 керівників гуртків, в тому числі і сумісники.

 Програма заходу була досить насиченою. З доповіддю  виступила Моспан Н.М., директор БДТ, та Мутрук І.В., в.о. методиста, яка і була організатором провед ... Читати далі »

Переглядів: 568 | Додав: Niida | Дата: 31.10.2013

22 жовтня 2013 року в будинку дитячої творчості відбулося «Свято осені», учасниками якого були вихованці гуртків, а глядачами – учні початкових класів Новоушицького НВК. Підготувала і провела свято культорганізатор Мельник О.П. за участю ДЮО «Веселкова країна».

Діти декламували вірші про осінь, співали пісні, водили хороводи, демонстрували вироби з природного матеріалу. Чарівниця-Осінь (Гандзюк Діана) разом зі своїми помічниками-ведучими загадувала загадки, проводила конкурси, вікторини.

Свято пройшло весело, сподобалося і учасникам, і глядачам. 

«Чарівниця-Осінь» Гандзюк Діана та «Урожай» Бетлій Мирослав

  ... Читати далі »

Переглядів: 272 | Додав: Niida | Дата: 23.10.2013

Новоушицький районний будинок дитячої творчості став організатором проведення районного заочного конкурсу комп*ютерної графіки та анімації. У конкурсі взяли участь 27 учнів із 8 загальноосвітніх навчальних закладів району. 19 робіт відправлені для участі в обласному заочному конкурсі.
Боднарук Валентина, 10 кл., комп*ютерна анімація "Гірська річка"
 
Боднарук Валентина, 10 кл, фотоколаж "Котики-муркотики"

Моспан Іванна, 10 кл, комп*ютерна анімація "Вечірнє море"
Переглядів: 393 | Додав: Niida | Дата: 22.10.2013

Новоушицьким районним будинком дитячої творчості проведений районний заочний конкурс юних фотоаматорів. Переможці визначені у 7 номінаціях у трьох вікових категоріях. Ось деякі роботи переможців:

"Велике прання"     Ченчик Валентин, учень 2 класу Браїлівської ЗОШ І-ІІІ ст.

 

"Місячна ніч на морі"     Моспан Іванна, учениця 10-Б класу

... Читати далі »

Переглядів: 256 | Додав: Niida | Дата: 18.10.2013

В Новоушицькому районі з 14 по 18 жовтня проходив тиждень Добрика. В ході проведення тижня учні загальноосвітніх навчальних закладів району та будинку дитячої творчості  закладу виготовляли  іграшки, аплікації з природного матеріалу, вишиванки, поробки з дерева,  складали казки, оповідання, вірші, малюнки – ілюстрації до казок, оповідок про Добрика та Добричку, які дарують землянам мир, щастя, добро, радість.

Прикріплення: 1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · 10
Переглядів: 694 | Додав: Niida | Дата: 18.10.2013

 

10 жовтня 2013 року відбувся районний збір лідерів учнівського самоврядування

загальноосвітніх навчальних закладів Новоушицького району. Ініціатором його

проведення був відділ освіти, молоді та спорту Новоушицької РДА та районний

будинок дитячої творчості.

На збір прибули лідери та координатори із 25 навчальних закладів району. Після

урочистого   відкриття із внесенням прапора районної ради лідерів 

... Читати далі »

Переглядів: 378 | Додав: Niida | Дата: 10.10.2013

Шановні колеги! 

  ... Читати далі »

Переглядів: 155 | Додав: Alex | Дата: 06.10.2013

Осіннє різноманіття фарб прикрасило районне свято до Дня вчителя, яке проходило 2 жовтня у приміщенні районного будинку культури. Композиції з осіннього листя, квітів, фруктів та овочів, природного матеріалу в цікавому поєднанні милували очі педагогів району.

Це на виконання наказу Новоушицького районного будинку дитячої творчості від 25.09.2013 р. № 79   була проведена районна заочна виставка-конкурс дитячих робіт «Осінь-чарівниця». Роботи представили 15 загальноосвітніх навчальних закладів району, всього  18 композицій з природного матеріалу і 10 малюнків на осінню тематику.

... Читати далі »

Переглядів: 483 | Додав: Niida | Дата: 04.10.2013

« 1 2 ... 12 13 14 15 16 17 »