П`ятниця, 19.01.2018, 05:22
Вітаю Вас, Гість
Головна » Архів матеріалів

Кожна людина з великою любов’ю і душевним трепетом згадує те місце, де вона народилася, де промайнуло її дитинство, дитинство з дивосвітом-казкою, з материнською ласкою у затишній батьківській оселі. То родинне вогнище, мал енька батьківщина кожної людини. То її велике «Я», з якого починається людина, родина, Батьківщина і вся наша велична й неповторна у світі Україна. 

Засідання ради лідерів учнівського самоврядування «Сузір’я» відбулось на тему: «Організація дієвого учнівського самоврядування: сучасні форми самореалізації».

На засіданні ради лідерів обговорили  нові проекти та конкурси, намітили справи, на які потрібно звернути особливу увагу.

Координатори учнівського самоврядування взяли участь у цікавому тренінг ... Читати далі »

Переглядів: 8 | Додав: Alex | Дата: 03.05.2017

Лідери учнівського самоврядування Новоушиччини провели флешмоб «З Україною в серці», в якому взяли участь представники з кожної школи району та учні Новоушицького НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1, гімназія.»

Його мета – показати, що люди в Україні та багатьох країнах за її межами не байдужі до нашої держави та підтримують її єдність. Це особливо важливо у важкі часи війни на сході України та інформаційної війни проти нашої держави з боку Росії.

Переглядів: 8 | Додав: Alex | Дата: 27.04.2017

13 квітня 2017 року на базі Шепетівського міського центру дитячої та юнацької творчості було проведено обласне методичне об’єднання керівників гуртків соціально-реабілітаційного напрямку на тему: «Розвиток творчої активності вихованців».

Захід відкрила Жолобок Наталя Володимирівна, заступник директора з навчальної роботи Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді. Із вітальним словом до усіх присутніх звернулися представники Шепетівського міського виконавчого комітету Стасюк Наталія Володимирівна та Сокальська Тетяна Петрівна.

Про засоби управлінської діяльності для стимулювання соціальної активності вихованців доповів директор позашкільного закладу Попович Олег Миколайович. 

Під час роботи учасники методичного об’єднання ознайомились з особливостями реалізації програм соціально-реабілітаційного напрямку у м. Шепетівці, всесвітнім проектом Imegine, до якого приєднались л ... Читати далі »

Переглядів: 6 | Додав: Alex | Дата: 19.04.2017

Вітаємо з перемогою!

... Читати далі »

Переглядів: 86 | Додав: Alex | Дата: 10.04.2017

Тризуб – це Україна

Наш ... Читати далі »

Переглядів: 72 | Додав: Alex | Дата: 10.04.2017

Переглядів: 76 | Додав: Alex | Дата: 18.03.2017

Огляд-конкурс у Новоушицькому районі

16 березня Хмельницьким обласним центром науково-технічної творчості учнівської молоді було проведено обласний огляд-конкурс художньої самодіяльності загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів та виставку декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва колективів Новоушицького району.

На святі були присутні Мазур Петро Андрійович, заступник голови Новоушицької райдержадміністрації, Кокарєв Віталій Валентинович, заступник селищного голови Новоушицької об’єднаної територіальної громади, Пресліцька Віта Вікторівна, завідуюча сектором  освіти, кул ... Читати далі »

Переглядів: 99 | Додав: Alex | Дата: 17.03.2017

Учнівське самоврядування – дієва школа для молоді!

 21 лютого 2017 року на базі Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді відбувся збір обласної ради старшокласників, який  об’єднав представників учнівського активу Хмельниччини.

Новоушицький район та Новоушицьку ОТГ представляли Новіцька Олена, голова РРЛ "Сузір'я", та Бідна Ольга, координатор учнівського самоврядування.

 Відкрив збір лідерів Гончарук Григорій Макарович, директор Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді. Григорій Макарович провів аналіз роботи лідерського руху за 2016 рік та зауважив, що для того, щоб розвивати учнівське самоврядування у навчальних закладах, необхідно працювати впевнено і наполегливо. Особливо відзначено було Новоушицький район, який за результатами рейтингу зайняв перше місце серед районів.

  З вітальним слов ... Читати далі »

Переглядів: 119 | Додав: Alex | Дата: 24.02.2017

24 листопада 2016 року у місті Києві в Українському державному центрі позашкільної освіти були підведені підсумки Всеукраїнського конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя Україно!». Серед 768 робіт з 21 області України та м. Києва  визнано кращими фотороботи вихованців гуртка «Юні фотолюбителі» (керівник Моспан Н.М.) в номінації «Фото із застосуванням програми Аdobe Photoshop» Корчинського Романа  «Як би це було колись» і Максимчук Богдани «Мрія», та робота «Дари осені» учениці Куражинської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Бацури Вікторії в номінації «Натюрморт» (керівник Кімаковська А.М.). Фотолюбителі нагороджені дипломами ІІІ ступеня.

Вітаємо переможців!

Переглядів: 110 | Додав: Niida | Дата: 09.02.2017

7 лютого 2017 року у світі відзначається День безпечного Інтернету під гаслом «Будь зміною: об’єднаймося для кращого Інтернету». День безпечного Інтернету є унікальною можливістю для підвищення обізнаності про проблеми та можливості в онлайновому світі, поділитися важливими повідомленнями, щоб діти і молоді люди могли досліджувати Інтернет безпечно і скористатися позитивним досвідом онлайн.

В Новоушицькому будинку дитячої творчості пройшов майстер-клас для педагогів  "Безпека дітей в Інтернеті " та заняття для вихованців  "Безпека он-лайн: прості поради".   

Як навчити дітей онлайн-безпеки: дев'ять інтерактивних ресурсів ... Читати далі »

Переглядів: 188 | Додав: Alex | Дата: 07.02.2017

« 1 2 3 4 ... 15 16 »