П`ятниця, 19.01.2018, 05:31
Вітаю Вас, Гість
Головна » Архів матеріалів

От і настав час для підведення перших підсумків роботи секцій районної МАН, оприлюднення перших досягнень пошуково-дослідницької діяльності юних науковців. В грудні 2016 року на базі Новоушицького НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів,гімназія» було проведено І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук. Конкурс-захист проводився у 22 секціях, 10 наукових відділеннях. На розгляд журі було представлено 22 науково-дослідницьких роботи  членів наукового товариства учнів Новоушицької об’єднаної територіальної громади, що становить 28,2 % від загальної кількості, та 2 роботи членів  наукового товариства учнів Зеленокуриловецької загальноо ... Читати далі »

Переглядів: 138 | Додав: Alex | Дата: 06.02.2017

 

Пропонуємо вашій увазі відеокнигу, створену лідерами учнівського самоврядування під керівництвом Мельник Оксани Петрівни, педагога-організатора Новоушицького будинку дитячої творчості.

 Книга складається з 3 частин:  «Майдан. Небесна сотня.», «Війна за Україну. Рік 2014», «Війна за Україну. Рік 2015», в яких зібрано інформацію про  героїв  Хмельниччини, що загинули за Батьківщину.

 

 

 

... Читати далі »

Переглядів: 144 | Додав: Alex | Дата: 03.02.2017

 

Хоч виє знов зима поривом лютим 
Та ми дорогу знаєм до мети 
Героїв Крут ! О, нам їх не забути 
Дзвенить їх клич, - невтомно далі йти 


29 січня 1918 року в історії України з'явилася нова сторінка, щедро полита кров'ю, назва якої - Крути...  У цей день юнаки у нерівному бою віддали своє життя, але відстояли честь України.  Відвага та самопожертва трьох сотень військових курсантів, студентів, гімназистів проти кількатисячної більшовицької армії стали справжнім прикладом для наступних поколінь.

Ми маємо пам'ятати історію становлення нашої держави, а особ ... Читати далі »

Переглядів: 104 | Додав: Alex | Дата: 25.01.2017

Вітаємо переможців обласної постійно діючої виставки «Освіта Хмельниччини на шляхах реформування»!
Відповідно до наказу Хмельницького інституту післядипломної педагогічної освіти від 22 грудня 2016 року «Про затвердження висновків експертних комісій обласної постійно діючої виставки «Освіта Хмельниччини на шляхах реформування» за підсумками роботи експертних комісій з 5 робіт, поданих на виставку педагогами Новоушицького БДТ, усі 5 отримали призову кількість балів 

Переможці виставки "Освіта Хмельниччини на шляхах реформування ... Читати далі »

Переглядів: 101 | Додав: Alex | Дата: 10.01.2017

 
​Вітаєм з Різдвом, з Новим роком вітаєм!
Бажаєм вам щастя, здоров'я бажаєм!
Хай серце радіє, душа хай співає,
А настрій святковий весь рік не зникає! 
​

		... 
		
			Читати далі »
		
Переглядів: 89 | Додав: Alex | Дата: 30.12.2016

          7 грудня  казкові герої (лідери учнівського самоврядування  Новоушицького будинку дитячої творчості ) завітали до учнів Новоушицької спеціалізованої школи-інтернату.

          Веселий Колобок (Владислав Арцеменюк)  по доріжці казковій привів на свято до дітей багато казкових героїв  з піснями, таночками, ляльковими виставами, інсценівками. Ведмедик (Захаревський Євген), Вовчик (Ломачинський Ваня) розіграли цікаву виставу і запросили на сцену Попович Настю з піснею «Мої казки».Червона Шапочка (Маша Ткачук)  привела з собою в подарунок дітям лялькову виставу «Колобок». Лисичка (Іринка Оме ... Читати далі »

Переглядів: 63 | Додав: Alex | Дата: 09.12.2016

Моя бабуся, сирота, 
Мені колись розповідала, 
Як батька з матір’ю вона 
В свої шість років поховала: 
«Забрали з хати геть усе, 
Зернину кожну вигрібали…»
Знати правду - значить знати себе. Для поневолення людини достатньо забрати її пам'ять про своє минуле, минуле своїх дідів, прадідів. Лише правда про минуле робить людину вільною та готовою до майбутнього. Багато людей пережили страшні часи голоду, мільйони не пережили тих часів. Мільйони жертв заслуговують на значно більшу пам'ять, ніж просто постаменти, пам'ятні знаки. Вони заслуговують на пам'ять про кожного, хто загинув.

Лідери учнівського самоврядування Новоушицького району ... Читати далі »

Переглядів: 116 | Додав: Alex | Дата: 30.11.2016

Чим була революція для кожного з нас? Для когось прогулянкою, для когось війною. Але в першу чергу Майдан став випробуванням на цінність особистості людини, виміром людськості та гідності. Український народ відчув потребу в єднанні, повірив у своє майбутнє й довів, що нація, яка вийшла на Майдан і заявила, що спроможна на захист своєї свободи, має велике серце й високий дух. Революція Гідності кардинально змінила напрямок розвитку держави та суспільства, згуртувала свідомих, зрілих громадян - справжніх патріотів Батьківщини. Але шанс на зміни дістався нам дорогою ціною - ціною людських втрат. Вічною раною на серці кожного українця буде пам'ять про героїв Небесної Сотні та воїнів АТО, кожен з яких віддав за свої переконання найвищу ціну ... Читати далі »

Переглядів: 102 | Додав: Alex | Дата: 30.11.2016

Кожна значна історична подія має притаманні лише її символи. Українська історія наповнена знущаннями й ранами, кожна з яких болітиме й надалі. Бо такого не забути! Як, зрештою, не вивітриться з пам'яті жертовність, героїзм вартових Майдану, учасників АТО, а отже захисників нової  й, безперечно, щасливої України.

Про День Гідності і Свободи лідери учнівського самоврядування Новоушицької ЗОШ І-ІІІ ст. №2 та Новоушицького НВК говорили на інформаційних та виховних годинах в класах, на загальношкільній лінійці " Коли життя - ціна свободи", лінійці біля пам’ятних місць.

Учні 11 класів та педагогічні колективи приєднались до вшанування всіх полеглих за свободу і незалежність України, на площі біля селищної ... Читати далі »

Переглядів: 85 | Додав: Alex | Дата: 23.11.2016

16 листопада вся Україна святкує День Толерантності.  В цей день учні Новоушицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 зібрались на загальношкільну лінійку.  Щоб глибше розкрити поняття "толерантність," зрозуміти відмінність іншої людини від себе; сформувати в собі ціннісні установки на толерантне спілкування, чуйність, взаємоповагу, людяність, терпимість і небайдужість.

Лідери учнівського самоврядування  Новоушицького НВК також не  залишились осторонь і підтримали акцію, запропоновану адміністрацією закладу «Подаруй посмішку другу», на якій діти обмінювались повітряними кульками, побажаннями та смайликами, та бажали всім гарного дня. Не забувайте про свої хороші манери, посмішки, гарн ... Читати далі »

Переглядів: 99 | Додав: Alex | Дата: 18.11.2016

« 1 2 3 4 5 ... 15 16 »