Вівторок, 11.08.2020, 12:47
Вітаю Вас, Гість

Книжки

«Як обрати професію майбутнього» Тамари Сухенко

Автор пояснила, як розширити знання про себе та світ професій, щоб зробити усвідомлений вибір фаху. Також вона пропонує формули, за якими можна самостійно утворити нові професії, затребувані у майбутньому.

«Профорієнтація» Пряжникової та Пряжникова.

У посібнику автори виклали сучасні уявлення про професійне та особисте самовизначення, основи профорієнтації. Особливість книжки: тема про етику профконсультування, організацію та планування праці профконсультанта.

«Східці кар’єри. Азбука профорієнтації» Бондюкова та Соломіна.

Видання призначене для молоді, яка обирає для себе професію. З його допомогою можна самостійно ознайомитися із сучасним ринком праці, найзатребуванішими професіями та скласти план власної кар’єри. Також у книжці є психологічні тести.

«Психологія професійного самовизначення» Клімова.

Автор розповідає про найрізноманітніші спеціальності, демонструє проекти різних професійних шляхів. Особлива увага надається психологічному розвитку людини у процесі професійної діяльності. Акцент книжки – на психології вибору фаху.

«Методи активізації особистого і професійного самовизначення»Пряжникова.

У посібнику детально описано різні методики для застосування у групах та індивідуально. Вони допомагають зрозуміти, яка професія підходить саме тобі. Ґрунтується на особливостях людини.