Субота, 30.05.2020, 16:52
Вітаю Вас, Гість

Сайти

Моя кар’єра

Цей проект реалізується у співпраці Міністерства освіти та науки України та програми розвитку ООН. Там ти знайдеш профорієнтаційний тест, проходження якого триває майже дві години, знайомство з професіями, консультація фахівця, каталог ВНЗ.

Кар’єра

На сайті пропонують ознайомитися із професіями в різних регіонах, є огляд найпопулярніших спеціальностей, алгоритм вибору фаху та типові помилки.

Смартія

Тут знайдеш огляд популярних спеціальностей, різні профорієнтаційні тести, лайфхаки для вироблення навичок, потрібних у кожній професії, інтерв’ю з експертами у сфері працевлаштування тощо.

Освіта

На сторінці є типові помилки при виборі майбутнього фаху, сім кроків до зваженого рішення, також на платформі діє інтернет-проект «Профорієнтація».

Стиль життя

Сайт надає алгоритм, який допоможе визначитися, ким ти все ж таки хочеш бути, навіть якщо спершу не мав про це жодного уявлення.

Онлайн-курси

ЕDUGЕT.

На цьому ресурсі є багато відеолекцій про особливості різних професій: психолог, бізнес-консультант, журналіст, менеджер з туризму. Є лекція і про те, як обрати фах.

Побудова кар’єри.

Курс про те, як побудувати власну кар’єру, правильно обравши спеціальність. Його веде Дмитро Савочкін – керівник служби персоналу міжнародної компанії. Курс складається із 44 занять.