Субота, 30.05.2020, 17:04
Вітаю Вас, Гість

Корисні та цікаві сайти для молоді

Інформаційно-ресурсний портал для молоді
http://molodistua.org/
    Портал містить інформацію про молодіжне середовище України, молодіжні та дитячі організації, ресурси для навчання молоді для отримання нових знань та формування навичок, які потрібні молодій людині для успіху в 21 столітті.
    Ви знайдете в розділах Порталу: відомості про основні напрямки молодіжної політики в Україні, ресурси та можливості налагодження молодіжної співпраці на міжнародному рівні, відомості про діяльність молоді в різних регіонах країни, різноманітні навчальні курси для молоді, які допоможуть іти в ногу з часом та ефективно, у стислі терміни досягати результатів.
На Порталі ви можете взяти участь в Опитуванні з молодіжних та суспільних проблем, що допоможе визначати потреби та пріоритети молоді.              Завжди знайдете нову цікавинку для дозвілля та розваг.
 
Вільний молодіжний портал.
http://fri.net.ua/index.php
    Це сайт для сучасної молоді, яка прагне бути корисною в суспільстві. Бажаючі можуть поділитися своїми знаннями, досягненнями, взяти  участь у тренінгах, конкурсах.
  
Інтернет-журнал для молоді: поради, дозвілля, музика, репортажі, навчання, статті.
http://molodi.in.ua/
    Хочете створити цікавий проект чи розділ на основі MOLODI? Додати свою статтю? Дізнатися про останні новини? Тоді швидше відкривайте сторінки Інтернет-журналу.
  
Сайт клубу "Компас".
http://www.compass.org.ua
    Наметові дитячі табори, туризм та змагання, походи та екскурсії, участь у молодіжних, соціальних та міжнародних програмах, тренінги та семінари, а також активний відпочинок для дорослих та дітей!
 
Портал для школярів та студентів "LastLesson"
http://lastlesson.org
    Сайт містить базу ВНЗ України та світу (опис, структура, рецензії, коментарі), базу шкіл найбільших міст й чимало сервісів покликаних спростити навчання.
 
Музична телевізійна служба.
http://www.mtvs.kiev.ua
    Тут ви можете переглянути сучасні популярні  відеокліпи, музичні новини, ознайомитися з творчим життям українських зірок.
 
Українська навчальна компанія STUDY.UA.
http://www.au-pair.com.ua/Work_and_Travel/
     Work and Travel USA - це найпопулярніша сезонна програма для українських студентів в Америці. Програма Work and Travel USA дає можливість студенту літом провести від 2,5 до 4-х місяців в США, працювати в американській компанії, гарно вивчити мову, а також  ще цілий місяць вільно подорожувати по Америці.
 
MyWay.in.ua
http://www.myway.in.ua
    Проект myway.in.ua - це всеукраїнський веб-портал, що покликаний допомогти молоді знайти свій шлях у корпоративному секторі. Інформаційна структура інтернет-порталу: а)новини; б)освіта для успішної кар’єри. Освіта в Україні та закордоном, MBA, Postgraduate та Undergraduate, професійна освіта, іноземні мови тощо; в) моя кар’єра. Перше працевлаштування, огляд ринку праці, персональний розвиток, професійний розвиток, робота в недержавних організаціях, міжнародний досвід тощо; г)база даних компаній.
 
Освітньо-навчальний портал «Моя освіта».
http://moyaosvita.com.ua/literatura/
    Всі учбові матеріали на українській мові знаходяться на цьому сайті — реферати, конспекти лекцій, шпаргалки та корисні поради.
 
Український Центр Оцінювання Якості Освіти.
http://testportal.gov.ua
    Український центр оцінювання якості освіти проводить підготовку до проведення та організовує проведення зовнішнього незалежного оцінювання
 
Вікіпедія - вільна енциклопедія.
http://uk.wikipedia.org
    Це відкрита багатомовна вікі-енциклопедія. Як інтернет-довідник Вікіпедія є найбільшою і найпопулярнішою серед подібних сайтів. За обсягом відомостей і тематикою Вікіпедія вважається найповнішою енциклопедією, яка коли-небудь створювалася за всю історію людства.
 
Молодіжний туристичний портал - все про молодіжний туризм в Україні
www.hostels-ukraine.com
    Відвідавши його, ви зможете довідатися, які необмежені туристичні можливості має Україна. Ця молода держава в Східній Європі має все необхідне для того, щоб провести тут час із задоволенням і користю. Історія й архітектура, гірськолижні курорти й прекрасні пляжі, багатомільйонні мегаполіси й об'єкти "зеленого" туризму - це лише невелика частина того, що ви зможете побачити, відвідавши Україну.
 
Онлайн карта світу.
 http://maps.google.com
    Електронна онлайн карта світу та України