Вівторок, 14.07.2020, 08:41
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2015 » Березень » 05

Районний етап Всеукраїнської виставки-конкурсу "Знай і люби свій край"

На виконання наказу по будинку дитячої творчості від 12.01.2015 р. № 3, з метою підтримки та розвитку декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва, сприяння реалізації творчих задумів учнівської молоді на базі Новоушицького районного будинку дитячої творчості 20 лютого 2015 року  проведено районну виставку-конкурс декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край».

У виставці-конкурсі взяли участь учні 19 загальноосвітніх навчальних закладів району,  всього подано 85 робіт.

Учні Струзької та Кучанської ЗОШ І-ІІІ ст., вихованці Новоушицького районного будинку дитячої творчості продемонстрували високий рівень поданих на конкурс робіт, творчу фантазію, неповторність, оригінальність в їх виготовленні.

На жаль, багато робіт не мають естетичного вигляду, не дотримані техніки виконання робіт. 

  ... Читати далі »

Переглядів: 374 | Додав: Niida | Дата: 05.03.2015

Майстер-клас із різьблення по дереву

Майстер-клас із різьблення по дереву для керівників гуртків будинку дитячої творчості провів 4 березня 2015 р. Гречанюк М.В.  Михайло Васильович – педагог із багатолітнім стажем, працює вчителем трудового навчання в Івашковецькій ЗОШ І-ІІІ ст., має вищу кваліфікаційну категорію та звання «Старший вчитель», за сумісництвом - керівник гуртка «Конструювання виробів з деревини». Вироби гуртківців неодноразово отримували призові місця в обласних та Всеукраїнських конкурсах «Знай і люби свій край», виставці робіт початкового технічного моделювання.

Майстер-клас проводився з метою розвитку декоративно-прикладних знань та умінь педагогів закладу, набуття практичних навиків різьби по дереву.

  ... Читати далі »

Переглядів: 416 | Додав: Niida | Дата: 05.03.2015