Четвер, 09.04.2020, 11:46
Вітаю Вас, Гість
Головна » Архів матеріалів

5 грудня вихованці будинку дитячої творчості завітали до учнів Новоушицької спецшколи-інтернату.
Казкові герої Маша і Ведмідь (Іванка Андрух і Женя Захаревський) звеселяли усіх присутніх веселими жартами і танцями.
Вихованці вокального співу (керівник Леся Стасишина) подарували присутнім веселі пісні «Кольоровий метелик», «Ведмежата».
Із задоволенням діти подивилися казкові вистави «Колобок», «Попелюшка», «Коза-Дереза»
По закінченні концертної програми діти школи-інтернату щиро дякували за цікаву зустріч, сфотографувалися разом і провели екскурсію по своєму закладу.

Переглядів: 216 | Додав: Alex | Дата: 11.12.2017

Лідери учнівського самоврядування, вихованці БДТ, учні Новоушицької загальноосвітньої школи № 2 та Новоушицького НВК "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1, гімназія " взяли участь у святковому концерті до Дня місцевого самоврядування.

Переглядів: 177 | Додав: Alex | Дата: 10.12.2017

В будинку дитячої творчості пройшла декада правового виховання. Для гуртківців проводилися бесіди «Права дитини у нашій державі», «Знай закон замолоду», «Ти гідно мусиш жити». Діти підготували цікавий захід «Подорож в країну прав дитини». Метою якого було виховувати у дітей переконання про важливість сумлінного ставлення до своїх прав і обов’язків. Казкові герої заходу показали які права порушувалися у казках «Попелюшка», «Колобок», «Коза-Дереза», засуджували тих, хто їх порушував і закликали: «Прочитаймо ще раз статті з Конвенції про права дитини і запам’ятаймо їх назавжди».

Переглядів: 192 | Додав: Alex | Дата: 08.12.2017

01 грудня 2017 року на базі Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді відбувся збір обласної ради старшокласників з метою проведення виборів голови, заступників та голів комісій Хмельницької обласної ради старшокласників. У заході взяли участь лідери самоврядування із 15 районів, 6 міст, 2 обласних ліцеїв та 18 ОТГ області.

З вітальним словом до учасників звернувся Григорій Гончарук, директор Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, зазначивши, що  обласна рада старшокласників – це творча команда однодумців, дієва сила у вирішенні багатьох завдань, об'єднана спільною метою змінювати світ та рідну Хмельниччину на краще.

Із символікою Хмельницької обласної ради старшокласників усіх присутніх ознайомила Гуменна Діана, голова Ярмолинецької районної школи «Лі ... Читати далі »

Переглядів: 177 | Додав: Alex | Дата: 04.12.2017


Команда учнів 10 класу Новоушицької ОТГ«FREEDOM», до якої увійшли Соловей Влад, Помєльнік Інна, Гаврилюк Вадим, Малярчук Ліана, Глабчастий Назар, (керівник команди Бідна Ольга, методист Новоушицького БДТ), стала дипломантом учнівського конкурсу «Європа-це ми», започаткованого в 2017 році Університетом Марії Кюрі-Склодовської (місто Люблін) спільно з Департаментом освіти і науки Хмельницької державної адміністрації та іншими соціальними партнерами.
Метою конкурсу є популяризація євроінтеграційних процесів серед учнівської молоді Хмельниччини, формування в неї свідомої позиції щодо місця та ролі України в об’єднаній Європі ... Читати далі »

Переглядів: 275 | Додав: Alex | Дата: 27.11.2017

Учнівське самоврядування є універсальною формою активності учнів, яку можна з однаковим успіхом вважати, як засобом життя учнівського колективу, прикладом творчої самореалізації особистості, так і ефективним засобом соціалізації. Саме тут діти вчаться самостійно мислити, аналізувати, приймати рішення. Це виховує почуття патріотизму, відповідальності, громадянської свідомості й активності.

З метою обміну досвідом роботи органів учнівського самоврядування, активізації роботи комісій обласної ради старшокласників та проведення школи управлінської майстерності для лідерів учнівського самоврядування 24 жовтня 2017 року на базі Орининської ЗОШ І-ІІІ ступенів Кам’янець-Подільського району відбувся регіональний збір лідерів та координаторів учнівського самоврядування на тему: «Сутність, агенти та етапи соціалізації особистості».

... Читати далі »

Переглядів: 195 | Додав: Alex | Дата: 27.10.2017

Щорічно у першу неділю жовтня ми відзначаємо професійне свято людей, які всі свої знання, увагу, теплоту, любов віддають дітям – День працівника освіти. 

Напередодні професійного свята, у святково прибраному залі районного будинку культури і мистецтв, зібралися педагоги та ветерани педагогічної праці із усіх загальноосвітніх шкіл району, дошкільних навчальних закладів, Новоушицького коледжу ПДАТУ, Новоушицької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІ ступенів. 

Лідери учнівського самоврядування спільно з педагогами підготували своєрідний подарунок для освітян – дружній шарж, у якому, з танцями та веселими піснями, показали шкільне життя з точки зору директорів шкіл району.

Грамотами та подяками Хмельницької обласної ради та облдержадміністрації, департаменту освіти і науки облдержадміністрації, ... Читати далі »

Переглядів: 178 | Додав: Alex | Дата: 09.10.2017

Уже традиційно 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості та надії. Це не тільки веселе свято для дітей, це і нагадування суспільству про необхідність захищати їх права. 

З нагоди Міжнародного дня захисту дітей, за активної участі лідерів самоврядування,  у районному будинку культури і мистецтв відбулося свято талантів «Майбутнє твориться сьогодні», на яке приїхали діти з усього району. 

На святі відзначили учнів, які протягом 2016-2017 навчального року представили свій район та громаду на обласних предметних олімпіадах, всеукраїнських та обласних конкурсах. 

Захід розпочався бойовим гопаком у виконанні танцювального колективу «Козаченьки» Струзької ЗОШ І-ІІІ ступенів, які, крім запального танцю, показали елементи календарно-обрядових ігор українського народу. 

Студія сучасного танц ... Читати далі »

Переглядів: 183 | Додав: Alex | Дата: 08.06.2017

Новоушичани зібрались на площі у центрі селища, щоб відзначити День Європи - свято, яке символізує єднання європейських країн, солідарність всіх демократичних сил. Відзначення Дня Європи - це важливий крок у зміцненні та самоідентифікації України на загальноєвропейському просторі. 

Урочистості відбулись і з нагоди затвердження Радою Міністрів ЄС безвізового режиму між Україною та Європейським Союзом. 

Головну участь у заході взяла активна молодь Новоушиччини: учнівські та студентські лідери, відмінники навчання, призери олімпіад, спортсмени, за якими майбутнє нашого краю і України. 

Право підняти Державний прапор України і прапор Євросоюзу було надано селищному голові О.Московчуку, голові райдержадміністрації Ю.Танасійчуку та кращим представникам учнівськ ... Читати далі »

Переглядів: 181 | Додав: Alex | Дата: 03.06.2017

Кожна людина з великою любов’ю і душевним трепетом згадує те місце, де вона народилася, де промайнуло її дитинство, дитинство з дивосвітом-казкою, з материнською ласкою у затишній батьківській оселі. То родинне вогнище, мал енька батьківщина кожної людини. То її велике «Я», з якого починається людина, родина, Батьківщина і вся наша велична й неповторна у світі Україна. 

Засідання ради лідерів учнівського самоврядування «Сузір’я» відбулось на тему: «Організація дієвого учнівського самоврядування: сучасні форми самореалізації».

На засіданні ради лідерів обговорили  нові проекти та конкурси, намітили справи, на які потрібно звернути особливу увагу.

Координатори учнівського самоврядування взяли участь у цікавому тренінг ... Читати далі »

Переглядів: 203 | Додав: Alex | Дата: 03.05.2017

« 1 2 3 4 ... 16 17 »