Субота, 30.05.2020, 18:03
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2014 » Липень » 11 » Благодійна акція "Діти проти війни"
10:07
Благодійна акція "Діти проти війни"

Нема на всій Землі бажанішого слова, ніж «мир». Воно звучить по-різному на усіх континентах Землі, але скрізь воно означає можливість спокійно жити під ясним небом, учитися, працювати, любити й поважати одне одного.

На жаль, сьогодні українська земля страждає від війни, яка іде у східних регіонах, здригається від вибухів снарядів, ридає сльозами матерів і благає мільйонами голосів українців про допомогу та мир.

Не  залишилися осторонь проблеми миру в Україні  і Новоушицька районна рада лідерів учнівського самоврядування «Сузір’я», яка стала організатором благодійної акції «Діти проти війни». Захід провели 10 липня 2014 року з метою збору коштів для підтримки збройних сил України, які беруть участь в антитерористичній операції в Донецькій та Луганській областях.

До акції залучені учні загальноосвітніх навчальних закладів району, вихованці районного будинку дитячої творчості. Гуртківці провели розпродажу виробів, які виготовляли на протязі навчального року. Патріотичні пісні, хореографічні композиції, вірші неодноразово викликали сльози на очах присутніх глядачів та учасників акції.

Голова районної ради лідерів Білогаш Майя провела з учнями флешмоб, зобразивши слово «МИР» та символічний прапор України.

Результатом акції «Діти проти війни» стала сума у три тисячі гривень, яку перерахували на рахунок голови районної спілки афганців, що на даний час є координатором збору коштів для підтримки збройних сил України. 

На фото: Білогаш Майя та Овчарук Сергій, лідери учнівського самоврядування району, ведучі акції

Виставка-розпродаж виробів гуртківців

         

Небайдужі перехожі, які долучилися до акції

     

Найменша учасниця акції

Танець анлелів, присвячений Героям Небесної Сотні та воїнам, які загинули під час АТО

У виконанні вокальної групи будинку дитячої творчості звучить пісня "Хай завжди буде сонце"

Флешмоб

$      

Переглядів: 571 | Додав: Niida | Рейтинг: 0.0/0