Понеділок, 01.06.2020, 22:19
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Червень » 3 » Церемонія підняття Державного прапора України та прапора Європейського Союзу
12:17
Церемонія підняття Державного прапора України та прапора Європейського Союзу

Новоушичани зібрались на площі у центрі селища, щоб відзначити День Європи - свято, яке символізує єднання європейських країн, солідарність всіх демократичних сил. Відзначення Дня Європи - це важливий крок у зміцненні та самоідентифікації України на загальноєвропейському просторі. 

Урочистості відбулись і з нагоди затвердження Радою Міністрів ЄС безвізового режиму між Україною та Європейським Союзом. 

Головну участь у заході взяла активна молодь Новоушиччини: учнівські та студентські лідери, відмінники навчання, призери олімпіад, спортсмени, за якими майбутнє нашого краю і України. 

Право підняти Державний прапор України і прапор Євросоюзу було надано селищному голові О.Московчуку, голові райдержадміністрації Ю.Танасійчуку та кращим представникам учнівської молоді. Під гімн України і гімн Європи «Ода до радості» прапори замайоріли на площі. 

Після урочистого відкриття заходу перед присутніми виступив голова райдержадміністрації Ю.Танасійчук. Він відзначив: «Правильним і закономірним є рішення всебічної інтеграції у сучасний європейський простір, наближення до європейських демократичних цінностей та поступовий відхід від радянських традицій. Адже усвідомлення того, що ми, українці, є повноцінною нацією, народом, здатним цінувати та нести в світ свою культуру, мову, традиції є, перш за все, свідченням нашої готовності до співжиття з європейськими країнами». 

Завершилась церемонія піснею про Україну.

Переглядів: 202 | Додав: Alex | Рейтинг: 0.0/0