Понеділок, 01.06.2020, 22:37
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2015 » Березень » 17 » Цікава зустріч
16:43
Цікава зустріч

17 березня 2015 року в приміщенні Новоушицького районного будинку дитячої творчості відбулася зустріч лідерів учнівського самоврядування, членів районної філії Малої академії наук з Людмилою Олександрівною Лисенко. Організатором  зустрічі  з нашою землячкою, лауреатом багатьох фахових премій, заслуженим журналістом України, повним кавалером ордена Княгині Ольги була Василевська О.В., методист будинку творчості, координатор районної ради лідерів учнівського самоврядування.

Людмила Олександрівна належить до тієї нечисленної когорти людей, які невгамовно черпають з життя неоціненну мудрість, доносячи її людству. Вона - надзвичайна жінка: сильна духом, сильна авторитетом, сильна мудрим словом. Більше чотирьох десятиліть її життя пов’язане з телебаченням, і зараз, проживаючи в Новій Ушиці, продовжує працювати, продовжує творити,  пробує себе  в ролі письменниці, адже працює над романом про геніальну художницю Марію Приймаченко, 

Людмила Лисенко розповіла учням про свій життєвий шлях, як, не зважаючи на труднощі їй, дівчині із простої селянської сім’ї з української глибинки, вдалося реалізувати себе в улюбленій професії, скільки зусиль та часу доклала для цього, скільки працювала над собою, як об’їздила багато країн світу, зустрічалася з цікавими, освіченими та видатними людьми.

Ця чудова жінка, сповнена внутрішнього світла, енергії, оптимізму і віри у справедливість, дала мудрі життєві поради дітям - завжди рухатися тільки вперед не оглядаючись. Людина має вірити у власні сили, змінювати світ, і ніколи не забувати, що життя та його найменша миттєвість — неповторні.

 

Фотомиті зустрічі 

 

 

 

 

 

Переглядів: 348 | Додав: Niida | Рейтинг: 0.0/0