Субота, 30.05.2020, 18:16
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2016 » Листопад » 30 » «Герої Хмельниччини». Вечір пам’яті загиблих
18:49
«Герої Хмельниччини». Вечір пам’яті загиблих

Чим була революція для кожного з нас? Для когось прогулянкою, для когось війною. Але в першу чергу Майдан став випробуванням на цінність особистості людини, виміром людськості та гідності. Український народ відчув потребу в єднанні, повірив у своє майбутнє й довів, що нація, яка вийшла на Майдан і заявила, що спроможна на захист своєї свободи, має велике серце й високий дух. Революція Гідності кардинально змінила напрямок розвитку держави та суспільства, згуртувала свідомих, зрілих громадян - справжніх патріотів Батьківщини. Але шанс на зміни дістався нам дорогою ціною - ціною людських втрат. Вічною раною на серці кожного українця буде пам'ять про героїв Небесної Сотні та воїнів АТО, кожен з яких віддав за свої переконання найвищу ціну - власне життя. Але Революція Гідності не завершилася, вона продовжується на сході нашої країни. Саме завдяки мужності українських військових там, ми зараз можемо спокійно жити тут.

21 листопада 2016 року, вшановуючи пам'ять громадянського подвигу, патріотизму й мужності героїв, які виступили на захист демократичних цінностей та не пошкодували навіть власного життя задля оновлення української держави, до Дня Гідності та Свободи лідери учнівського самоврядування Новоушицького району провели вечір памяті загиблих «Герої Хмельниччини». На заході були присутні воїни АТО, представники Новоушицької райдержадміністрації, учні 9-11 класів шкіл селища, студенти Новоушицького коледжу Подільського державного аграрно-технічного університету.

Представники Новоушицької ради лідерів учнівського самоврядування «Сузір’я» (голова – Новіцька Олена, координатор – Бідна Ольга Олександрівна) в рамках проекту «Чужого болю не буває!»  презентували проект «Книга пам’яті загиблих». Основою цього проекту стала відеокнига, створена лідерами самоврядування під керівництвом Мельник Оксани Петрівни, педагога-організатора Новоушицького будинку дитячої творчості.

 Книга складається з 3 частин:  «Майдан. Небесна сотня.», «Війна за Україну. Рік 2014», «Війна за Україну. Рік 2015», в яких зібрано інформацію про  героїв  Хмельниччини, що загинули за Батьківщину. Планується також створення четвертої, і , надіємось, останньої частини «Війна за Україну. Рік 2016».

Війна вчить навіть дітей відчувати, що їхня любов і навіть найменша спроба бути корисними є підтримкою для солдата, тому найменші вихованці Будинку дитячої творчості вручили воїнам «частинку власного серця» - сердечка, виготовлені власними руками, як символ вдячності нашим захисникам.

Ми віримо в перемогу наших воїнів, які з почуттям гідності, патріотизму нині воюють на сході України, захищаючи її територіальну цілісність, відстоюючи ідеали свободи й демократії як найвищої цінності сучасного цивілізованого суспільства.

21 листопада це день, коли ми думаємо про майбутнє, але водночас, памятаємо і тих, хто віддав життя в боротьбі за це майбутнє.
Слава Україні! І Вічна память героям!

Переглядів: 383 | Додав: Alex | Рейтинг: 5.0/1