Субота, 30.05.2020, 18:31
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2014 » Грудень » 1 » І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України
14:54
І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України

І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України 

Згідно наказу відділу освіти, молоді та спорту Новоушицької райдержадміністрації від 10 листопада 2014 р № 58 в приміщенні Новоушицької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 проведено І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України.

На заході були присутні: Гончарук Григорій Макарович, директор Хмельницького ОЦНТТУМ, Гаєвська Марія Володимирівна, керівник Хмельницького територіального відділення МАН України, Ярем’юк Анатолій Степанович, голова обкому профспілки працівників освіти і науки Хмельниччини, Власова Маргарита Миколаївна, начальник відділу освіти, молоді та спорту Новоушицької РДА.

 

У 2014-2015 н.р. в Новоушицькій районній філії МАН України  сформовано 12 відділень, 34 секції. Зареєстровано 105 учнів, з них:

- кількість слухачів МАН - 58

- кількість кандидатів у дійсні члени МАН - 35

- кількість дійсних членів МАН – 12.

Згідно контингенту сформовані шкільні наукові осередки у  14 ЗНЗ району.

І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт організовано відповідно до Правил проведення І та ІІ етапів конкурсу-захисту та Умов проведення, затверджених наказом Департаменту освіти і науки Хмельницької облдержадміністрації.

Для участі у І етапі конкурсу було зареєстровано 34 учні, які працювали у 17 секціях 9 наукових відділень.

 Програмою передбачалося оцінювання навчальних досягнень учасників із базових дисциплін (контрольна робота) та захист науково-дослідницьких робіт, їх проводило журі, склад якого затверджено наказом відділу освіти, молоді та спорту. Заочне оцінювання науково-дослідницьких робіт проведено попередньо, результати занесені у протоколи. 

Голови відділень та члени журі ознайомлені із Моделями визначення результатів І етапу конкурсу-захисту, змінами до критеріїв оцінювання навчальних досягнень з базової дисципліни та захисту науково- дослідницьких робіт.

За підсумками конкурсу 13 учнів здобули перемогу і представлятимуть Новоушицький район у ІІ етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт. 

 

 

 

Переглядів: 476 | Додав: Niida | Рейтинг: 0.0/0