Субота, 30.05.2020, 17:22
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2013 » Березень » 3 » Конкурс "Струни душі"
20:46
Конкурс "Струни душі"


7 лютого в приміщенні відділу освіти Новоушицької районної державної адміністрації пройшов районний конкурс юних поетів, прозаїків, виконавців авторської пісні та співаної поезії «Струни душі». Організатором проведення конкурсу був районний будинок дитячої творчості. На початку заходу творчої наснаги та успіхів побажала учасникам М.М.Власова, начальник відділу освіти.

 В актовому залі зібрались обдаровані діти, які чують, як шепоче дощ, співає квітка, сміється небо, тому й можуть говорити про прекрасне не буденно, а римованими словами, натхненною прозою чи навіть дзвінкою піснею. Багато сил і часу потратили вони для розвитку творчих здібностей, формування літературного смаку, уміння працювати зі словом, засвоєння основ віршування.

25  юних талантів із 16 навчальних закладів району віком від 10 до 17 років  представити плоди своєї праці, поділились найпотаємнішим, тим, що змусило звучати струни їхньої душі, з хвилюванням читали свої вірші, казки, співали власні пісні та поезію. Гучними оплесками вітали учасники конкурсу Пархомця Юрія із Песецької ЗОШ І-ІІІ ст., який читав власний гумор. Вслухалися у трепетні слова пісні «Віра в кохання», яку виконувала автор Інна Баранюк, вихованка будинку творчості. Із сльозами на очах журі слухало співану поезію у виконанні Олександри Бойко, теж вихованки БДТ– пісню про маму «Найдорожча» на слова Моспан Н.М., та Лукіянчук Тетяни на слова Ліни Костенко.   Фіголь Роман , переможець обласного конкурсу учнівської творчості «Люблю тебе, моя свята Вкраїно!», презентував власну збірку віршів і яскраво та емоційно читав поезію. Веселі нотки звучали у вірші Олійника Миколи. Щирі почуття любові до рідного краю, до мови, до природи  висловили у віршах Шумеляк Руслана, Ніколаєва Юлія, Крайник Ірина, Комарницька Уляна, Урбанович Вікторія, Кремінська Світлана, Крушельницька Даяна, Корчова Лілія, Бойко Вікторія, Фіголь Альона, Новіцька Олена, Волосянко Інна. Глибокий сум і душевні переживання звучали із уст Коломієць Олесі, філософську лірику читали Охота Яна та Висльовська Руслана. Майже кожен учасник, крім представлених на конкурс віршів, презентував власні збірки поезій. З інтересом слухали власні казки Радецької Валерії, Габрук Ліни та Колесник Діани, прозу Максимчук Богдани. 

Переглядів: 812 | Додав: Alex | Рейтинг: 1.0/1