Понеділок, 01.06.2020, 22:58
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2015 » Жовтень » 5 » Літературний конкурс "Розкрилля душі"
13:00
Літературний конкурс "Розкрилля душі"

28-30 вересня 2015 року в місті Києві відбувся фінальний етап Всеукраїнського літературного конкурсу "Розкрилля душі", присвяченого 85-річчю від дня народження Ліни Костенко. Конкурс проводився з метою залучення учнівської молоді до вивчення творчої спадщини нашої сучасності – поетеси Ліни Костенко, формування умінь і навичок літературної та дослідницької діяльності, підтримки юних талантів України.

У ньому взяли участь близько 100 творчо обдарованих старшокласників з усієї України.
Поезія Ліни Костенко об’єднала душі і серця усіх тих, хто здатен зрозуміти її глибинну суть. Учасники конкурсу презентували власні твори, трепетно чекаючи щирих відгуків. Літературні митці раділи творчості юних талантів, водночас давали мудрі поради початківцям-поетам та прозаїкам, застерігаючи їх від банальності та повторень у власних літературних пошуках.
Хмельницьку область на конкурсі представляло троє учасників:
- Пархомець Юрій, учень 9 класу Песецької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Новоушицького району;
- Ногінова Анастасія, учениця 11 класу Славутського обласного спеціалізованого ліцею-інтернату поглибленої підготовки учнів в галузі науки;
- Осадчук Ольга, учениця 9 класу Кам’янець-Подільської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 з поглибленим вивченням німецької мови.
Усі були достойні перемоги, але найкращою виявилась Осадчук Ольга, яка посіла ІІІ місце у секції "Літературна творчість" за нарис на тему ""Жив-був народ над Прип’яттю – і зник". Чорнобильська біда у житті і творчості Ліни Костенко".
Вітаємо з перемогою! Бажаємо молодим літераторам, щоб вогонь натхнення ніколи не згасав у їхніх серцях, нових звершень та успіхів!

Переглядів: 438 | Додав: Alex | Рейтинг: 0.0/0