Понеділок, 01.06.2020, 21:05
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Червень » 8 » Майбутнє твориться сьогодні
11:06
Майбутнє твориться сьогодні

Уже традиційно 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості та надії. Це не тільки веселе свято для дітей, це і нагадування суспільству про необхідність захищати їх права. 

З нагоди Міжнародного дня захисту дітей, за активної участі лідерів самоврядування,  у районному будинку культури і мистецтв відбулося свято талантів «Майбутнє твориться сьогодні», на яке приїхали діти з усього району. 

На святі відзначили учнів, які протягом 2016-2017 навчального року представили свій район та громаду на обласних предметних олімпіадах, всеукраїнських та обласних конкурсах. 

Захід розпочався бойовим гопаком у виконанні танцювального колективу «Козаченьки» Струзької ЗОШ І-ІІІ ступенів, які, крім запального танцю, показали елементи календарно-обрядових ігор українського народу. 

Студія сучасного танцю «Дежавю» - переможці ІІІ всеукраїнського багатожанрового конкурсу мистецтва «Музичний олімп» показали свої таланти у різножанрових танцях. 

Не залишила нікого байдужими і гра на бандурі вихованки дитячої музичної школи, переможниці двох всеукраїнських конкурсів.

Дуже талановиті діти декламували власні поезії, співали, танцювали і дарували присутнім гарний настрій… 

Нагородження грамотами та подарунками відбулось у 5 номінаціях: «Наукова та науково-дослідна діяльність», «Науково-технічна та художньо-естетична діяльність», «Спортивна діяльність», «Мистецька діяльність», «Учнівські колективи». 

Гідно представила себе протягом року рада лідерів учнівського самоврядування «Сузір’я», яка була нагороджена в номінації «Учнівські колективи». 

 

Переглядів: 197 | Додав: Alex | Рейтинг: 0.0/0