Понеділок, 01.06.2020, 22:14
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2014 » Червень » 12 » Майстер-клас по плетінню серветок на дерев'яних рамках
11:17
Майстер-клас по плетінню серветок на дерев'яних рамках

Майстер-клас по плетінню серветок на рамках

Народне декоративно-ужиткове мистецтво втілює в собі талант народу, його мудрість, розуміння краси і добра, його життєствердне світобачення. Якщо народний майстер свідомо і цілеспрямовано посилює художню виразність форми, конструкції і цілісності орнаментальних структур, то такий виріб сприймається емоційно-чуттєво, стає не лише предметом, а твором мистецтва.

 Одним із видів народного мистецтва є плетіння на рамці - старовинна техніка виготовлення серветки, яка в наш час досить рідко зустрічається на теренах України, заснована вона на техніці вузликового плетіння і є однією з найдревніших і дивних видів рукоділля.

Майстер-клас для працівників закладу по плетінню серветок на рамках провела Матвієва Л.В., керівник гуртка «Чарівна нитка». Народна майстриня продемонструвала колегам власні вироби, роботи гуртківців, познайомила з технологією виготовлення серветок на квадратних та шестикутних рамках.

Мистецтво плетіння зацікавило педагогів, адже в даний час ця техніка доступна всім, хто хоче самостійно прикрасити свій інтер'єр красивими серветками, панно та безліччю інших корисних і красивих речей, які можуть послужити і прекрасним подарунком до будь-якого свята, адже шляхом з'єднання маленьких серветок можна зробити скатертину, покривала, накидки на крісло і багато іншого. 

Переглядів: 623 | Додав: Niida | Рейтинг: 0.0/0