Субота, 30.05.2020, 18:38
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2015 » Жовтень » 20 » МАН
15:50
МАН


20 жовтня 2014 на базі Новоушицького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.№1, гімназія» районною філією МАН було проведено І районну учнівську науково-практичну конференцію «Перспективи розвитку сучасної науки: погляд юних науковців Хмельниччини». На захід завітало понад 80 учасників з усіх шкіл району: юні науковці та їх наукові керівники, заступники директорів.
Відкрила конференцію Василевська О.В., керівник Новоушицької районної філії МАН. Конференція складалась з двох частин – пленарного та секційних засідань. З вітальним словом до учасників звернулась Міхалевська А.М., завідувач районного методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Новоушицької райдержадміністрації. У своєму виступі вона вказала на важливість науково-дослідницької діяльності учнів загальноосвітніх навчальних закладів. Серед запрошених гостей був присутній Мазур П.А., заступник голови Новоушицької районної державної адміністрації, який звернувся до школярів з побажанням творчих успіхів, нових цікавих досліджень та перемог.
Г.Ю. Григораш, учитель Новоушицького НВК, науковий керівник у відділенні хімії та біології у своєму виступі звернула увагу на правильність написання наукової роботи та дала корисні рекомендації. Від імені юних дослідників присутніх привітала Надія Гаженко, учениця 10 класу Новоушицької ЗОШ І-ІІІ ст. №2, учасниця ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт.
У другій частині конференції учасники працювали по секціях. 18 учнів презентували свої дослідження у шести напрямах.
Юні дослідники обговорювали комунікативні засоби професійного і культурного спілкування, актуальні проблеми розвитку сучасної науки в галузі фізики, сучасний погляд на економіко-математичні науки, говорили про екологію, здоров’я і суспільство, характеризували етнографічні особливості та духовні скарби нашого краю.
Учнівські виступи оцінювало журі, серед яких були методисти та педагоги ЗНЗ району. Переможці та всі учасники конференції отримали грамоти та подарунки.
Пишаємось нашими переможцями та в подальшому бажаємо юним інтелектуалам Новоушиччини удачі і якнайбільше почесних нагород!

 

 

Переглядів: 370 | Додав: Alex | Рейтинг: 0.0/0