Субота, 30.05.2020, 18:16
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Травень » 3 » Моє майбутнє з рідною землею!
13:02
Моє майбутнє з рідною землею!

Кожна людина з великою любов’ю і душевним трепетом згадує те місце, де вона народилася, де промайнуло її дитинство, дитинство з дивосвітом-казкою, з материнською ласкою у затишній батьківській оселі. То родинне вогнище, мал енька батьківщина кожної людини. То її велике «Я», з якого починається людина, родина, Батьківщина і вся наша велична й неповторна у світі Україна. 

Засідання ради лідерів учнівського самоврядування «Сузір’я» відбулось на тему: «Організація дієвого учнівського самоврядування: сучасні форми самореалізації».

На засіданні ради лідерів обговорили  нові проекти та конкурси, намітили справи, на які потрібно звернути особливу увагу.

Координатори учнівського самоврядування взяли участь у цікавому тренінгу

«Збеження психічнногоздоров’я учня та педагога, поняття «булінгу» в дитячому середовищі», в той час як лідери провели воркшоп «Ми – одна команда» та були запрошені в Новоушицьку селищну раду.

Лідери самоврядування з цікавістю переглянули експозицію Новоушицького історико-краєзнавчого музею, в якому зібрані свідчення, предмети побуту, історичні артефакти починаючи від давніх часів і закінчуючи останніми подіями.

Переглядів: 225 | Додав: Alex | Рейтинг: 0.0/0