Понеділок, 01.06.2020, 22:08
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Квітень » 19 » На Шепетівщині збиралися керівники гуртків соціально-реабілітаційного напряму
14:23
На Шепетівщині збиралися керівники гуртків соціально-реабілітаційного напряму

13 квітня 2017 року на базі Шепетівського міського центру дитячої та юнацької творчості було проведено обласне методичне об’єднання керівників гуртків соціально-реабілітаційного напрямку на тему: «Розвиток творчої активності вихованців».

Захід відкрила Жолобок Наталя Володимирівна, заступник директора з навчальної роботи Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді. Із вітальним словом до усіх присутніх звернулися представники Шепетівського міського виконавчого комітету Стасюк Наталія Володимирівна та Сокальська Тетяна Петрівна.

Про засоби управлінської діяльності для стимулювання соціальної активності вихованців доповів директор позашкільного закладу Попович Олег Миколайович. 

Під час роботи учасники методичного об’єднання ознайомились з особливостями реалізації програм соціально-реабілітаційного напрямку у м. Шепетівці, всесвітнім проектом Imegine, до якого приєднались лідери Шепетівщини разом із вокальним колективом Діти-квіти.

Захоплюючою була зустріч із Павлом Котенком, представником України у всесвітньій подорожі «Корабель молодих лідерів світу», який презентував японський проект для лідерів.

Усі учасники заходу взяли участь у тренінгу «Концепція хмарного сервісу», який проводили вихованці Школи лідерів Шепетівки Король Олександра, Ліпчук Дарина та Чілій Володимир, вчитель Шепетівської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 з поглибленим вивченням основ економіки і правознавства. Також було проведено аналіз відеозаняття гуртка «Я – лідер», який заздалегідь було розміщено для ознайомлення на відеохостингу YouTube.

Учасники методичного об’єднання мали змогу подискутувати на тему сучасних форм роботи гуртків та склали спільну концепцію для подальшої реалізації соціально-реабілітаційного напрямку.

Переглядів: 208 | Додав: Alex | Рейтинг: 0.0/0