Понеділок, 01.06.2020, 22:49
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2014 » Листопад » 4 » Нарада з керівниками науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України
15:19
Нарада з керівниками науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України

Нарада з керівниками науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України

3 листопада 2014 року в приміщенні відділу освіти, молоді та спорту відбулося навчання керівників науково-дослідницьких робіт учнів-членів районної філії Малої академії наук України.

В нараді взяли участь Міхалевська А.М., завідувач методичного кабінету, та Моспан Н.М., директор районного будинку дитячої творчості.

Міхалевська А.М. розповіла, що однією з форм роботи з інтелектуально обдарованою молоддю є Мала академія наук України. Це структурна складова системи позашкільної освіти, яка сприяє виявленню здібностей, обдарувань і самовизначенню та реалізації особистості учня засобами залучення до пошукової, експериментальної, дослідницької роботи в різних галузях науки і техніки, забезпечує її творчий, інтелектуальний, духовний розвиток, професійну орієнтацію, підготовку до майбутньої професійної та громадської діяльності. Також наголосила на важливості науково-дослідницької діяльності учнів загальноосвітніх навчальних закладів та відповідальності керівників учнівських робіт за підготовку учнів до участі в конкурсі-захисті.

Василевська О.В., методист, відповідальний за роботу районної філії МАН, познайомила присутніх з правилами проведення І та ІІ етапу, з критеріями оцінювання робіт та їх захисту, надала консультації щодо написання та оформлення науково-дослідницьких робіт, відповіла на питання, які цікавили присутніх.

 

 

 

 

Переглядів: 393 | Додав: Niida | Рейтинг: 0.0/0