Субота, 30.05.2020, 18:35
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2013 » Листопад » 21 » Нарада журі І етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН
11:39
Нарада журі І етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН

21 листопада 2013 року в приміщенні будинку дитячої творчості відбулася нарада з головами та членами журі І етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України. На нараді були присутні 16 педагогів – методисти районного відділу освіти, молоді та спорту, вчителі загальноосвітніх навчальних закладів району. Захід провела Василевська Оксана Володимирівна, методист будинку дитячої творчості. відповідальний за роботу районної філії МАН.

На нараді обговорено Правила проведення І - ІІ етапів  Всеукраїнського конкурсу-захисту у 2013-14 н.р.,  розглядалася програма проведення І етапу, критерії  заочного оцінювання науково-дослідницьких робіт, оцінювання навчальних досягнень учасників з базових дисциплін та захисту науково-дослідницьких робіт, інші робочі питання, визначено проблеми при підготовці до проведення конкурсу-захисту та шляхи їх вирішення.

Головам та членам журі вручено пам’ятки щодо проведення І етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України.

 

Переглядів: 391 | Додав: Niida | Рейтинг: 0.0/0