Субота, 30.05.2020, 17:07
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2016 » Листопад » 12 » О мово рідна, хто без тебе я…
09:38
О мово рідна, хто без тебе я…

До 9 листопада, Дня української писемності та мови, в усіх школах Новоушицького району відбулися заходи, метою яких було поглиблення знань учнів відомостями про виникнення писемності, про історію та розвиток української мови, показати її красу та багатство, виховувати любов і повагу до рiдного слова. 

Традиційно в цей день учні писали всеукраїнський радіодиктант національної єдності. Хочеться відмітити, що найголовніше в ньому – це не перевірка знань і не хизування здобутою високою оцінкою. Важлива солідарність з усіма, хто любить і шанує рідне слово, хто хоче, щоб українці говорили українською мовою і зберегли її для нащадків.а й продемонструвати єдність з усіма, хто любить і шанує українське слово. Дещо раніше  стартував Міжнародний конкурс знавців української мови імені Петра Яцика.

Беручи активну участь в різноманітних конкурсах, іграх, вікторинах школярі довели: вони гарно володіють рідною мовою, багато читають, завдяки чому черпають знання та збагачують свій словниковий запас. 

Завдяки таким святам розумієш, як добре те, що наші учні виростають справжніми патріотами рідної землі, шанують рідну мову та пишаються тим, що вони є українцями.

Переглядів: 303 | Додав: Alex | Рейтинг: 0.0/0