Субота, 30.05.2020, 18:02
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2015 » Лютий » 20 » ПАМ'ЯТІ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ
16:23
ПАМ'ЯТІ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

Їх назвали Небесною сотнею – українців, які загинули у Києві на Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській. Загинули за честь, за волю, за право бути народом – джерелом і мірилом влади у власній державі, за країну, в якій не страшно жити і народжувати дітей. Вони полинули до Бога, аби захищали країну від лиха, пильнували й оберігали її з небес…

Й заплакав Бог, побачивши загін –

Спереду – сотник, молодий, вродливий,

І юний хлопчик в касці голубій,

І вчитель літній – сивий-сивий.
       І рани  їхні вже не їм не болять…

       Жовто-блакитний стяг покрив їх тіло.
      Один за одним шикувались в ряд,
       Героїв сотня в небо полетіла

Безсмертні душі вбитих і закатованих відійшли у небеса, але вони вічно житимуть в народній пам’яті, бо ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ!

Під таким гаслом 20 лютого 2015 року пройшов виховний захід для гуртківців будинку дитячої творчості. Ведучі розповіли історію трагічних подій, учням продемонстрували відеокадри тих днів, згадали загиблих земляків – уродженців Хмельницької області, та ангелів Небесної сотні – юних героїв, які віддали своє молоде життя за майбутнє України, хвилиною мовчання вшанували пам’ять усіх, хто загинув на Майдані та Сході України.

Вихованці прийняли участь у мітингу-реквіємі, присвяченому пам’яті героїв Небесної сотні, і запалили свічки біля пам’ятного знака.

 

 

 

 

 

 

 

Переглядів: 373 | Додав: Niida | Рейтинг: 0.0/0