Четвер, 09.04.2020, 12:42
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Лютий » 2 » Пишаємось успіхами наших вихованців!
13:06
Пишаємось успіхами наших вихованців!

30 січня 2018 року в Хмельницькому обласному центрі науково-технічної творчості учнівської молоді відбулася нарада директорів закладів позашкільної освіти області на тему «Підсумки роботи закладів позашкільної освіти області з науково-технічного та художньо-естетичного напрямів у 2017 році. Завдання на 2018 рік» за участю Фіярської  Світлани Ігорівни, начальника відділу професійної освіти та виховної роботи Департаменту освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації, Гончарука Григорія Макаровича, директора Хмельницького ОЦНТТУМ, Попика Олександра Федоровича, проректора з науково-методичної роботи Хмельницького ОІППО.   На заході були присутні представники з усіх районів та міст, об’єднаних територіальних громад  області. В роботі наради брала участь і Моспан Надія Миколаївна,  директор Новоушицького будинку дитячої творчості.

Заступник директора з навчальної роботи обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Наталія Володимирівна Жолобок зробила детальний аналіз підсумків роботи закладів з художньо-естетичного напряму і координації учнівського самоврядування за 2017 рік. Про роботу науково-технічного напряму доповіла завідувач відділу науково-технічної творчості Оксана Юріївна Шатайло.  У доповідях проаналізовано охоплення дітей   гуртками даних напрямів, представлені якісні та кількісні показники участі вихованців області в регіональних, всеукраїнських та міжнародних фестивалях, конкурсах, змаганнях, проаналізувано рівень участі та результативності позашкільних колективів об’єднаних територіальних громад та окремо районів і міст в обласних та Всеукраїнських масових заходах відповідних напрямів, визначили рейтинг закладів області.

Новоушицький будинок дитячої творчості перебуває у спільній власності об’єднаної територіальної громади Новоушицької селищної ради. Заклад є організатором проведення масових заходів місцевого рівня та участі учнів загальноосвітніх навчальних закладів та вихованців будинку дитячої творчості в очних та заочних конкурсах, фестивалях, святах та інших заходах обласного та Всеукраїнського рівня. Протягом 2017 року учні під керівництвом педагогів брали активну участь в різноманітних заходах, здобували перемоги  і досягли гарних результатів, про що свідчать дані обласного рейтингу серед об’єднаних територіальних громад:

Художньо-естетичний напрям (обласні заходи) – 1 місце

Художньо-естетичний напрям (Всеукраїнські  заходи) – 1 місце

Художньо-естетичний напрям (загальний рейтинг) – 1 місце

Науково-технічний напрям (обласні заходи) – 2 місце

Соціально-реабілітаційний напрям (учнівське самоврядування) – 2 місце.

Гордимося досягненнями учнів шкіл, вихованців та педагогів будинку дитячої творчості та бажаємо творчих успіхів і надалі тримати високу планку!

 

Переглядів: 304 | Додав: Alex | Рейтинг: 5.0/1