Субота, 30.05.2020, 18:26
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2014 » Травень » 15 » Районне свято "Діти за мир"
12:58
Районне свято "Діти за мир"

«Україна і мир – невіддільні, адже нема на всій Землі бажанішого слова, ніж мир. Воно звучить по-різному на континентах Землі, але скрізь воно означає можливість спокійно жити під ясним небом, учитися, працювати, любити й поважати одне одного. Мир - це свято людей, свято дітей. Без миру немає дитинства, немає майбутнього. З маленького миру – в  собі самому, в класі, родині, державі – починається великий та благодатний мир на нашій планеті» - такі слова звучали на святі «Діти за мир», яке відбулося 14 травня 2014 року на селищному стадіоні та приурочене травневим святам – Дню Перемоги, Дню матері та Дню сім’ї.

Організаторами проведення заходу були відділ освіти, молоді та спорту Новоушицької райдержадміністрації та районний будинок дитячої творчості, учасниками та глядачами – біля 1000 учнів загальноосвітніх навчальних закладів району.

На свято запрошені В.В.Гребенюк, голова Новоушицької районної ради; В.І.Смішко, голова Новоушицької районної організації ветеранів  війни  і  праці; наші земляки - Л.О.Лисенко, заслужений журналіст України, повний кавалер орденів  святої  Ольги,   лауреат  премії  Лесі  Українки  «Одержимість»,   переможець  Всеукраїнського  конкурсу   «Жінка  ХХ  століття»; вчитель Новоушицького НВК Ю.В. Купріянов, чемпіон України,  майстер  спорту   Міжнародного  класу з пауерліфтингу,   дворазовий   рекордсмен  Європи,  учасник чемпіонату  світу, який проходив в місті Дубаї в Об’єднаних Арабських Еміратах; завідувач Цівковецького ДНЗ Л.В.Ченчик, багатодітна мати; Ю.В. Мельник, викладач Новоушицького технікуму, мама  військового, яка побувала  на  війні,  де  не  стріляли, коли возила  допомогу у військову частину. Гості ділилися з присутніми своїм досвідом та думками щодо підтримання миру на планеті, в Україні, закликали учнів бути патріотами рідної землі, готовими стати на захист та підтримку Вітчизни.

Концертна програма була наповнена піснями про Україну, День Перемоги, про маму та родину. З «Козацьким танцем»  виступили учні Струзької ЗОШ І-ІІІ ст., «Українською полькою» порадували учні Пижівської ЗОШ І-ІІ ст., «Молдавським танцем» - учні Рудковецької ЗОШ І-ІІ ст., веселою піснею «Как у наших у ворот» - маленькі вихованці Пилипохребтіївської ЗОШ І-ІІІ ст. (школа з російською мовою навчання). Заклик до миру прозвучав польською мовою у вірші «Ми - діти», який читала Юлія Катрич із Новоушицького НВК. Районна рада лідерів учнівського самоврядування «Сузір’я» закликала дорослих почути їх у прагненні жити у вільній та мирній країні.

Завершилося свято піснею «Хай завжди буде сонце» у виконанні вихованців будинку дитячої творчості та флешмобом – майже 200 учнів загальноосвітніх шкіл селища утворили на полі живу карту України та Криму, тримаючи у руках сині та жовті прапорці, закликаючи  цим до єдності та неподільності України.

Л.О.Лисенко

Ю.В.Купріянов та ведучі Надія Гаженко і Сергій Овчарук

Л.В.Ченчик з синами

Юлія Черних і танцювальний колектив «Веселка» Новоушицької ЗОШ І-ІІІ ст. № 2

Вокально-хореографічний колектив «Козаченьки» Струзької ЗОШ І-ІІІ ст.

Юлія Зіньковська і танцювальний колектив Браїлівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Хореографічний колектив «Сонечко» Пижівської ЗОШ І-ІІ ст.

Танцювальний колектив Рудковецької ЗОШ І-ІІ ст.

Вокальний колектив Пилипохребтіївської ЗОШ І-ІІІ ст.

Районна рада лідерів учнівського самоврядування та голова ради Білогаш Майя

Солісти Баранюк Інна

   

Бойко Олександра 

  

Шуріпа Ольга

Флешмоб

Переглядів: 1971 | Додав: Niida | Рейтинг: 0.0/0