Понеділок, 01.06.2020, 22:15
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2015 » Листопад » 5 » Семінар-практикум
09:25
Семінар-практикум

04.11.2015 було проведено семінар-практикум для керівників гуртків Новоушицького районного будинку дитячої творчості на тему: «Можливості ІКТ та мультимедіа в організації активної пізнавальної діяльності вихованців». Метою сталоознайомити учасників семінару з досвідом роботи Новоушицького районного будинку дитячої творчості, стимулювати педагогів позашкільного навчального закладу використовувати сучасні інформаційні технології в навчально-виховному процесі.

Основна увага зверталась на використання ІКТ та мультимедіа для покращення якості позашкільної освіти.    

Моспан Н.М., директор Новоушицького районного  будинку дитячої творчості розповіла про ІКТ-компетентність педагога  як обов’язкову  вимогу сучасного суспільства та сайт як складову позитивного іміджу позашкільного закладу, Мельник О.П. –  про психолого-педагогічні передумови використання мультимедіа.

 Бідна О.О. провела огляд сучасних онлайн-ресурсів для педагогів, познайомила з новими технологіями візуалізації інформації (інфографіка, ментальні карти, хмари слів) та провела віртуальну екскурсію.

Про комп’ютерну графіку розповіла Барабанова Ж.М, культуру оформлення презентації – Максимчук С.А., графіки та схеми – Бялковський О.В.

Пітик О.О. продемонструвала технологію створення та використання інтерактивних вправ.

Керівники гуртків Новоушицького районного будинку дитячої творчості взяли активну участь в роботі семінару, ділились досвідом, освоювали нові технології.

Переглядів: 337 | Додав: Alex | Рейтинг: 0.0/0