Субота, 30.05.2020, 18:34
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2013 » Жовтень » 31 » Семінар-практикум для керівників гуртків
10:04
Семінар-практикум для керівників гуртків

31 жовтня на базі будинку дитячої творчості пройшов семінар-практикум для керівників гуртків на тему «Самоосвіта педагога як цілісний неперервний процес». Метою семінару було вивчення основних методологічних положень  з питань самоосвітньої компетентності особистості, ознайомлення з етапами організації та ведення самоосвітньої діяльності, надання методичних рекомендацій та практичних порад керівникам гуртків. На семінарі були присутні 28 керівників гуртків, в тому числі і сумісники.

 Програма заходу була досить насиченою. З доповіддю  виступила Моспан Н.М., директор БДТ, та Мутрук І.В., в.о. методиста, яка і була організатором проведення методичного заходу. Досвідом роботи з самоосвіти поділилися керівники гуртків Мельник О.П. та Сарахман Л.Й. Активно пройшов практичний модуль семінару, у ході якого педагоги заповнювали карту педагогічної оцінки готовності до самоосвітньої діяльності, працювали в «Асоціативному колі», визначали фактори, що спонукають особистість до самоосвітньої діяльності, «вирощували» «дерево проблем», брали участь в рольовій грі.

Проведення подібних заходів спонукає педагогів позашкільного навчального закладу до підвищення професійного рівня,  до застосування нових освітянських ідей, розвиває здатність постійно навчатись, бути в постійному творчому пошуку. 

Під час доповіді Моспан Н.М.

Досвідом ділиться керівник гуртка Мельник О.П.

Цікаві форми групової роботи

Переглядів: 825 | Додав: Niida | Рейтинг: 0.0/0