Субота, 30.05.2020, 17:03
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2014 » Березень » 27 » Семінар-практикум для керівників гуртків
14:56
Семінар-практикум для керівників гуртків

27 березня на базі Новоушицького районного будинку дитячої творчості відбувся семінар-практикум для керівників гуртків на тему «Інтерактивні методи навчання як засіб формування навичок взаємодії вихованців». Мета семінару - активізувати знання керівників гуртків про форми та методи інтерактивної взаємодії; сприяти мотивації педагогів до самовдосконалення в різних сферах життя позашкільного навчального закладу; формувати навички ефективної взаємодії з учнями; підтримати творчу ініціативу керівників гуртків.

З доповіддю «Актуальність, суть та мета інтерактивного навчання в  позашкільних навчальних закладах» виступила Моспан Н.М., директор закладу. Методист Мутрук І.В. розповіла про інтерактивні методи навчання як засіб розвитку творчого потенціалу гуртківців. Керівники гуртків Мельник О.П. («Чарівний клубочок»), Барабанова Ж.М. («Друзі природи»), Стасишена Л.П. («Вокальний спів»), Максимчук С.А. («Барви Поділля») поділилися досвідом роботи із застосування інтерактивних вправ на заняттях гуртків.

Учасники семінару переконалися, що інтерактивні методи навчання розвивають уміння продуктивно працювати  в колективі, створюють доброзичливу атмосферу на заняттях, формують навички самопідготовки, сприяють гармонійному розвитку особистості. 

Переглядів: 402 | Додав: Niida | Рейтинг: 0.0/0