Субота, 30.05.2020, 17:53
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2016 » Січень » 13 » Семінар-практикум для керівників гуртків
14:27
Семінар-практикум для керівників гуртків

 

13.01.2016 пройшов семінар-практикум для керівників гуртків Новоушицького районного будинку дитячої творчості на тему«Особливості конфліктів у педагогічній діяльності». Метою його було сприяти усвідомленню учасниками природи  виникнення конфліктів і формувати в них навички гідного поводження; формувати навички конструктивної взаємодії команди педагогів; підвищувати самооцінку членів педагогічного колективу. Про особливості педагогічних конфліктів доповіла Моспан Н.М., директор Новоушицького районного  будинку дитячої творчості, про конфлікти та шляхи їх вирішення,  стратегії подолання конфлікту та типи конфліктних людей – Бідна О.О. методист. Шляхи попередження педагогічних конфліктів та перетворення їх у творчі можливості охарактеризувала Сарахман Л.Й, кодекс поведінки під час конфлікту - Коломієць М.М.

Педагоги на практиці розробили стратегії  поведінки в конфліктних ситуаціях, провели вправи «Мої дії під час конфлікту», «Я-висловлювання», «Коло знань».

Про конфлікти в процесі педагогічної взаємодії в системі «Педагог-вихованець» та поведінку педагога для профілактики та вирішення конфліктних ситуацій доповідали Залісна Л.С. та Швець Ю.І., про  «Технології педагогічного впливу» - Мамайчук Г.П. 

Переглядів: 409 | Додав: Alex | Рейтинг: 0.0/0