Вівторок, 11.08.2020, 12:37
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2016 » Лютий » 11 » Семінар-практикум для педагогів-організаторів
13:30
Семінар-практикум для педагогів-організаторів

11.02.2016 відбувся семінар-практикум для педагогів-організаторів загальноосвітніх шкіл Новоушицького району на тему «Можливості ІКТ та мультимедіа в організації активної пізнавальної діяльності школярів» що мав на меті ознайомити учасників семінару з досвідом роботи, стимулювати педагогів використовувати сучасні інформаційні технології в навчально-виховному процесі.

Про ІКТ-компетентність педагога  як обов’язкову  вимогу сучасного суспільства та  сайт як складову позитивного іміджу закладу доповіла  Моспан Н.М., директор Новоушицького будинку дитячої творчості, про психолого-педагогічні передумови використання мультимедіа - Мельник О.П., педагог-організатор Новоушицького будинку дитячої творчості.   

Візуалізацію інформації: інфографіку, ментальні карти, кластери характеризувала Бідна О.О. ,методист, мультимедійну презентацію та  основні вимоги до неї - Крутько С.В., педагог-організатор  Івашковецької  ЗОШ  І-ІІІ ступенів. Віртуальну екскурсію провела  Шевчук І.В. ,педагог-організатор  Новоушицького НВК  «ЗОШ  І-ІІІ ступенів, гімназія».

Про роботу з відеороликами розповіла Бойчук Л.О., педагог-організатор  Кучанської  ЗОШ  І-ІІІ ступенів, фото і картинки – Таралевич І.М., педагог-організатор  Березівської  ЗОШ  І-ІІІ ступенів.

Бідна О.О. провела огляд сучасних онлайн-ресурсів для педагогів, Пітик О.О. навчила створювати  власні вправи за допомогою онлайн –ресурсів.

Переглядів: 400 | Додав: Alex | Рейтинг: 0.0/0