Субота, 30.05.2020, 18:28
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2013 » Листопад » 21 » У рамках тижня позашкілля
12:31
У рамках тижня позашкілля

У рамках тижня позашкільної освіти в районі відбулася нарада, яку проводила Ковальська В.І., заступник голови Новоушицької РДА, та Власова М.М., начальник відділу освіти, молоді та спорту. На нараду запрошені Ковальська Т.О., головний спеціаліст, Савлюк Н.І., методист  відділу освіти, молоді та спорту, Моспан Н.М., директор будинку дитячої творчості, Ломачинський О.Д., директор Новоушицької ДЮСШ.

На нараді розглядалися питання охоплення позашкільною освітою учнів загальноосвітніх навчальних закладів району, зокрема сільських, обговорювались шляхи покращення якості позашкільної освіти, визначені проблемні питання та шляхи їх усунення. 

Ковальська В.І. відвідала  районний будинок дитячої творчості, ознайомилася з роботою гуртків, поспілкувалася з вихованцями закладу, які охоче демонстрували свої драматичні, художні та музичні здібності. Заступник голови адміністрації  дала високу оцінку роботи директору будинку дитячої творчості Н.Моспан, яка докладає чимало зусиль для всебічного розвитку дітей. Про це свідчать результати участі дітей в обласних конкурсах.

    Керівник позашкільного закладу поділилася планами з покращення умов для занять, головним з яких є реконструкція приміщення. За сприяння голови обласної державної адміністрації В.Ядухи в цьому році в державному бюджеті передбачаються кошти в сумі 1,8 млн.грн. на реконструкцію будинку дитячої творчості. Наразі завершено всі необхідні погоджувальні процедури. 
    Заступник голови райдержадміністрації В.Ковальська зазначила, що в рамках реалізації соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича «Діти - майбутнє України» щодо збереження та розширення мережі позашкільних навчальних закладів планується підвищити рівень охоплення позашкільною освітою до 70% дітей.
 

Переглядів: 336 | Додав: Niida | Рейтинг: 0.0/0