Вівторок, 11.08.2020, 12:28
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Листопад » 27 » Учнівський конкурс «Європа-це ми»
14:25
Учнівський конкурс «Європа-це ми»


Команда учнів 10 класу Новоушицької ОТГ«FREEDOM», до якої увійшли Соловей Влад, Помєльнік Інна, Гаврилюк Вадим, Малярчук Ліана, Глабчастий Назар, (керівник команди Бідна Ольга, методист Новоушицького БДТ), стала дипломантом учнівського конкурсу «Європа-це ми», започаткованого в 2017 році Університетом Марії Кюрі-Склодовської (місто Люблін) спільно з Департаментом освіти і науки Хмельницької державної адміністрації та іншими соціальними партнерами.
Метою конкурсу є популяризація євроінтеграційних процесів серед учнівської молоді Хмельниччини, формування в неї свідомої позиції щодо місця та ролі України в об’єднаній Європі, залучення учнів старших класів до участі у вирішенні проблем їх населених пунктів або в цілому Хмельницької області, а також зміцнення добросусідських стосунків між народами України та Республіки Польща.
За підсумками І етапу команда посіла 1 місце за проект ««Створення молодіжного центру - хабу «FreedomHub» та була запрошена до участі у фінальному етапі конкурсу-«Брейн-ринзі», що відбувся 24 листопада у місті Хмельницькому серед 11 команд. Учні достойно презентували свої знання, поступившись суперникам з рахунком 4:5. Команда була нагороджена директором Центру промоції Університету Марії Кюрі-Склодовської Мартіном Голембьовським подарунками.

Переглядів: 328 | Додав: Alex | Рейтинг: 0.0/0