Субота, 20.07.2019, 14:05
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2016 » Жовтень » 3 » З Днем працівника освіти!
15:35
З Днем працівника освіти!

Поміж багатьох свят у календарі є день, коли настрій усієї країни особливо піднесений і радісний. У перший тиждень жовтня країна урочисто відзначає День працівників освіти, день, коли навчальні заклади майорять осінніми квітами і розквітають посмішками вихованців та педагогів. 

Освіта – як велика міцна родина, що завжди з відчиненими дверима чекає на своїх синів і дочок, щоб передати їм всі свої здобутки і звершення для наслідування, удосконалення і довершення. А Деньпрацівників освіти — свято не одного покоління, а всієї епохи педагогів, які роками залишають незникаючий слід в освіті.

Концертна програма, яка пройшла у стінах Новоушицького будинку культури, відбулася за участі вихованців БДТ та лідерів учнівського самоврядування, які звеселяли велику освітянську родину щирими і веселими музичними композиціями, танцювальними номерами та піснями.

 Родзинкою цьогорічного свята стало те, що на сцену вийшли діти педагогів, від несміливих першокласників до випускників і студентів. Подякувати своїм батькам змогли і дорослі діти педагогів,  яким батьки передали у спадок учительську долю, всі радості і тривоги, які пов’язані зі школою, передали свою мудрість, любов і терпіння…

У цей святковий день це була найкраща подяка педагогам за те, що вони є у нашому житті. 

Тож ми вітаємо усіх педагогів з Днем працівника освіти!  Нехай в оселях ваших завжди панує світло і злагода, в серцях – добро, в помислах – мудрість, у засіках – достаток, а нелегка педагогічна нива колоситься рясним урожаєм людської вдячності.  Нехай успіхи ваших вихованців перевершують ваші сподівання.

Бажаєм здоров'я, добра, довголіття, 
Хай вистачить щастя на ціле століття! 
Хай скрізь буде лад - на роботі, в сім'ї, 
І радість на серці, і хліб на столі. 
Хай сміхом й веселістю повниться хата, 
Родина хай буде здорова й багата! 
І мрій, і бажань, і наснаги творити, 
Щоб серцю хотілося жити й любити! 
Хай учні шанують, повагу дарують, 
Злагода й мир у житті хай панують!

Переглядів: 156 | Додав: Alex | Рейтинг: 0.0/0