Вівторок, 11.08.2020, 11:28
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2014 » Березень » 28 » Засідання районної ради лідерів "Сузір'я"
08:10
Засідання районної ради лідерів "Сузір'я"

27 березня 2014 року на базі Новоушицького районного будинку дитячої творчості відбулося чергове засідання районної ради лідерів учнівського самоврядування "Сузір’я". На ньому були присутні 20 учнівських лідерів із загальноосвітніх навчальних закладів району.

Методист будинку дитячої творчості Василевська Оксана Володимирівна, координатор районної ради лідерів, у своєму виступі звернула увагу на роль лідерів та лідерської обдарованості в розвитку учнівського самоврядування, а також провела цікаві тренінги.

Інформацію щодо виконання плану роботи комісій учнівського самоврядування шкіл району у своїх презентаціях висвітлили : Курос Оксана Олександрівна – голова комісії з питань спорту та здорового способу життя; Приведа Вікторія Олександрівна – голова комісії з питань толерантності та духовного розвитку; Чайковська Анна Дмитрівна – голова комісії з питань преси та інформації; Кухта Юлія Вікторівна – голова комісії з питань культури та дозвілля; Палко Владислав Олегович – голова комісії екології та краєзнавства; Степанова Мирослава Юріївна – заступник голови комісії з питань захисту прав дитини;

Звіт про роботу голови районної ради лідерів учнівського самоврядування представила Білогаш Майя Едуардівна.

Після чого відбувся круглий стіл: «Як збільшити вагомість рішень учнівського самоврядування у навчально-виховному житті школи». Спілкування видалося надзвичайно живим та насиченим, лідери з задоволенням обмінювались враженнями.

У такій дружній та патріотично налаштованій атмосфері було проведено фотоквест на досить актуальну тематику «Ми за мир!». «Оскільки лідери Новоушиччни – це ті, у чиїх серцях завжди горить полум’я любові до рідної землі, полум’я патріотизму, яке запалюють наші координатори, ми не могли оминути подій, що відбуваються у нас в країні». Дійство пройшло динамічно, всі його учасники були надзвичайно активними та ініціативними. Залишились чудові враження.

       

Засідання показало, що лідери – це активні, наполегливі та цілеспрямовані молоді люди, які здатні творити своє майбутнє. І в цьому їм допомагає участь у роботі учнівського самоврядування.

Переглядів: 834 | Додав: Niida | Рейтинг: 0.0/0