Вівторок, 11.08.2020, 12:23
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2015 » Квітень » 30 » Збір районної ради лідерів учнівського самоврядування
13:15
Збір районної ради лідерів учнівського самоврядування

30 квітня 2015 року проведено  збір районної ради лідерів учнівського самоврядування. На захід запрошено Власову М.М., начальника відділу освіти, молоді та спорту Новоушицької РДА, Мазура П.А., голову районної спілки ветеранів Афганістану, волонтера, Гаврищука О.В., учасника АТО та педагогів-організаторів навчальних закладів району.

У своєму виступі Власова Маргарита Миколаївна відзначила активність учнівського самоврядування та його роль у виховній роботі навчальних закладів району, побажала лідерам бути такими і надалі.

Петро Андрійович Мазур, який неодноразово побував в зоні АТО з гуманітарними вантажами, розповів про волонтерську діяльність в районі, її значення для воїнів, які захищають східні українські землі від агресора, відмітив участь лідерів учнівського самоврядування в організації волонтерської роботи в школах.

Олег Васильович, недавно нагороджений медаллю «За відвагу», розповів про будні учасників  АТО, про подвиги українських воїнів, які роблять все для того, щоб агресор не пройшов далі, знищують ворожу техніку, зброю, військових найманців – росіян, чеченців та ін.

Учні підготували звернення до воїнів АТО, передали дитячі малюнки та обереги, також свої побажання написали на прапорі і передали Гаврищуком О.В. для його побратимів, щоб настав мир і всі повернулися додому живими і здоровими.

У другій частині збору заслухали звіт Білогаш Майї, голови районної ради лідерів. Також про свою діяльність на протязі 2014-2015 навчального року звітували голови комісій Д.Данчук (екології та краєзнавства), Ю.Кухта (культури та дозвілля), М.Войтенко (з питань партнерства та відносин), Л.Боднарук (захисту прав дитини), Б.Суржок (зпитань спорту та здорового способу життя), В.Приведа (з питань толерантності та духовного розвитку), А.Чайковська (прес-центр), Т.Починок (з питань загальної та позашкільної освіти).

Оксана Володимирівна Василевська, координатор районної ради лідерів, вручила грамоти за активну діяльність Білогаш Майї, Кухті Юлії, Чайковській Анна, Новіцькій Олені.

Збір районної ради лідерів завершився  проведенням круглого столу, на якому підвели підсумки роботи учнівського самоврядування, обговорили пропозиції до плану роботи ради лідерів на наступний навчальний рік.

ФОТОРЕПОРТАЖ 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Переглядів: 316 | Додав: Niida | Рейтинг: 0.0/0