Субота, 30.05.2020, 17:50
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2014 » Вересень » 18 » Збір районної ради лідерів учнівського самоврядування "Сузір'я"
13:11
Збір районної ради лідерів учнівського самоврядування "Сузір'я"

16 вересня 2014 року відбулося засідання районної ради лідерів учнівського самоврядування «Сузір’я». На заході були присутні 25 представників зі шкіл району. До присутніх звернулась координатор районної ради лідерів «Сузір’я» О.В.Василевська, яка привітала з початком навчального року та ознайомила з порядком денним засідання.

Майя Білогаш,  голова районної ради лідерів, у своєму виступі-презентації прозвітувала  про роботу районної ради за минулий навчальний рік, розповіла про успіхи, яких  досягли лідери, цікаві події та заходи, в яких приймали участь,  та вказала на недоліки, які потрібно виправляти.

 

Другим питанням засідання був звіт голови прес-центру районної ради лідерів учнівського самоврядування Анни Чайковської, яка брала участь у роботі обласної літньої школи лідерів у таборі "Чайка". Дівчина розповіла про роботу школи лідерів, про цікаві справи, які проходили у таборі, поділилась враженнями від відпочинку.

 

На  засіданні  лідери обрали новий склад комісій районної ради,  до якого увійшли новообрані голови учнівських комітетів шкіл району. Також на розгляд членів учнівської організації було представлено план роботи на новий навчальний рік, який після активного обговорення  затверджений.

Члени районної ради лідерів учнівського самоврядування «Сузір’я» долучилися до акції «Рідна Хмельниччина – дружна родина», яку проводить фонд родини Кольгофер, і взяли участь у вишиванні герба Нової Ушиці та Новоушицького району.

Переглядів: 521 | Додав: Niida | Рейтинг: 0.0/0