Понеділок, 01.06.2020, 22:06
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2013 » Лютий » 24 » Зустріч з нагоди Дня місцевого самоврядування
20:21
Зустріч з нагоди Дня місцевого самоврядування

 

7 грудня 2012 року відбулася зустріч лідерів учнівського самоврядування  з керівництвом району, на якій учні мали можливість зустрітися з Барчишиним В.В., головою районної ради, Костюченком В.В., керівником апарату райдержадміністрації, Власовою М.М., начальником відділу освіти райдержадміністрації, працівниками районної ради. 

Поспілкуватися з керівництвом району прийшли учні, котрі не тільки  старанно навчаються, а й володіють розвинутим  інтелектом, є активними, комунікабельними. Цікаво було спостерігати за тим, як жваво та ініціативно вівся діалог між учасниками. Учні мали можливість отримати цікаву інформацію про роботу місцевого самоврядування та райдержадміністрації, почути спогади ветеранів місцевого самоврядування, задати питання.

На цій зустрічі була підписана тристороння угода про співпрацю між Новоушицькою районною радою, відділом освіти Новоушицької райдержадміністрації та Новоушицькою районною радою лідерів «Сузір’я» .

Лідери учнівського самоврядування підготували невеликий концерт-привітання з нагоди Дня місцевого самоврядування.

Наприкінці зустрічі представники керівництва району  зазначили, що готові підтримувати активну, завзяту молодь, яка прагне реалізувати організаторські здібності та  виявити себе гідними лідерами. 

Переглядів: 351 | Додав: Alex | Теги: ЗУСТРІЧ, учнівське самоврядування | Рейтинг: 0.0/0