Субота, 30.05.2020, 18:27
Вітаю Вас, Гість
Головна » 2013 » Червень » 1 » Звітний концерт
10:07
Звітний концерт

1 червня 2013 року відбувся творчий звіт гуртківців Новоушицького районного будинку дитячої творчості за 2012-2013 навчальний рік, присвячений Міжнародному дню захисту дітей.
Високий рівень виконавської майстерності продемонстрували вихованці гуртка «Вокальний спів» (керівник Стасишена Л.П.) , гості свята танцювальний колектив «Наддністрянець» Новоушицького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 1, гімназія» (керівник Мамайчук В.П.) та вихованці гуртка «Хореографічний» (керівник Захарчук І.І.) У рамках творчого звіту проведена виставка робіт гуртківців та нагородження переможців районних та обласних конкурсів. Глядачами були батьки гуртківців, учні та вчителі загальноосвітніх навчальних закладів селища.
Директор будинку дитячої творчості Моспан Надія Миколаївна виступила на звіті і розповіла про досягнення : « На протязі навчального року збільшилась кількість обласних та Всеукраїнських конкурсів, в яких прийняли участь гуртківці та учні шкіл району. Покращилась результативність участі у цих конкурсах. Так, за рейтингом Хмельницького ОЦНТТУМ Новоушицький район за 2012 рік зайняв 13 місце з художньо-естетичного напряму (було 25) та 16 з науково-технічного напряму (було 24).
Ми надіємося, що наш будинок дитячої творчості і надалі працюватиме з вами, наші дорогі діти. Дякуємо вам за те, що ви були з нами, і надіємося, що на наступний рік гуртківців у нас буде ще більше, адже ви всі талановиті, обдаровані та просто здібні діти, а наші педагогічні працівники допоможуть вам, щоб іскорки вашого таланту розгорілися яскравим вогнищем».


Переглядів: 670 | Додав: Niida | Рейтинг: 0.0/0